99 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Show sidebar

CCR1016-12G

5.500,00 4.498,00
Endüstri standartlarının üzerinde 16 çekirdekli işlemcisi sayesinde Hotspot yada Operatörlerin 5000 'den fazla kullanıcıya rahatlıkla cevap verebilecek kapasitede bir ürün.

CCR1036-12G-4S

8.000,00 7.702,00
Endüstri standartlarının üzerinde 36 çekirdekli işlemcisi sayesinde Hotspot yada Operatörlerin 10000 'den fazla kullanıcıya rahatlıkla cevap verebilecek kapasitede bir ürün.

CCR1036-12G-4S-EM

11.000,00 9.253,00
Endüstri standartlarının üzerinde 36 çekirdekli işlemcisi sayesinde Hotspot yada Operatörlerin 10000 'den fazla kullanıcıya rahatlıkla cevap verebilecek kapasitede bir ürün.

CCR1036-8G-2S-PLUS-EM

12.000,00 10.029,00
CCR Serisinin en üst segment ürünlerinden CCR1036-8G-2S+ 2 adet 10Giga SFP+ Slotu sayesinde ( ayrı olarak satılmaktadır ) 36 core tile işlemcisi ile 8GB ram ile servis verebilmektedir. EM özelliği sayesinde + 8 GB Memory alanına sahiptir.

CCR1072-1G-8S-PLUS

27.000,00 23.661,00
72 Core CPU ve Doğrudan CPU 'ya bağlı SFP Slotları sayesinde 100 Milyonpps lık bir işlem hacmine sahip üstün performansı , güçlenderilmiş ( Hot Plug ) çift powerSupply yapısı sayesinde yedekli çalışma , süreklilik ,

CWDM-CHASSIS-2

552,00 484,00
CWDM-MUX8 ürünü ile birlikte kullanılanilabilen  Single Mode 40KM – 1Gbit SFP Modülü  – 1610nM  LC Konnektör – DDM Ürün Kodu

CWDM-MUX8A

3.182,00 2.873,00
CWDM teknolojisi ile sekiz taneye kadar fiber bağlantısını birleştirmek ve maliyeti azaltmak için uzun mesafeli fiber kurulumlarında kullanmak için üretilmiştir.

HS-MK-LINK-6

2.750,00 2.463,00
Mikrotiğin Profesyonel ürün seçeneklerinde çok tutulan noktadan noktaya link aktarımı için kullanılan ürününü sizler için hazırlıyoruz.

InterCell-B38

MikroTik InterCell baz istasyonu cihazları, mevcut bir LTE çözümünü hızlı bir şekilde genişletme, hatta normal masraf, altyapı ve boyut gereksinimleri olmadan yeni bir LTE mobil operatörü başlatma olanağı sunar.

InterCell-B38-B38

MikroTik InterCell baz istasyonu cihazları, mevcut bir LTE çözümünü hızlı bir şekilde genişletme, hatta normal masraf, altyapı ve boyut gereksinimleri olmadan yeni bir LTE mobil operatörü başlatma olanağı sunar.

InterCell-B38-B39

MikroTik InterCell baz istasyonu cihazları, mevcut bir LTE çözümünü hızlı bir şekilde genişletme, hatta normal masraf, altyapı ve boyut gereksinimleri olmadan yeni bir LTE mobil operatörü başlatma olanağı sunar.

InterCell-B39

MikroTik InterCell baz istasyonu cihazları, mevcut bir LTE çözümünü hızlı bir şekilde genişletme, hatta normal masraf, altyapı ve boyut gereksinimleri olmadan yeni bir LTE mobil operatörü başlatma olanağı sunar.